Otwarcie nowej sali dydaktycznej

Data publikacji 28.06.2011

W dniu 07.09.2006 r. w Zakładzie Taktyki i W dniu 07.09.2006 r. w Zakładzie Taktyki i Techniki Kryminalistycznej nastąpiło otwarcie specjalistycznej sali dydaktycznej poświęconej broni palnej i śladom jej użycia. W otwarciu uczestniczył komendant Szkoły ...

Otwarcie nowej sali dydaktycznej W dniu 07.09.2006 r. w Zakładzie Taktyki i Techniki Kryminalistycznej nastąpiło otwarcie specjalistycznej sali dydaktycznej poświęconej broni palnej i śladom jej użycia. W otwarciu uczestniczył komendant Szkoły insp. A. Gajewski, zastępca komendanta Szkoły nadzorujący pion dydaktyczny mł. insp. W. St. Majchrowicz, kierownik Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej kom. M. Brzozowska-Kliber, naczelnik Wydziału Prezydialnego podinsp. J. Brzozowska-Snoch oraz wykładowca Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej podinsp. M. Kaczmarek.

Otwarcie nowej sali dydaktycznej Sala powstała z inicjatywy podinsp. M. Kaczmarek, która po uzyskaniu akceptacji kierownictwa Szkoły, opracowała projekt, wykonała tablice poglądowe i wyposażyła salę w materiały dydaktyczne potrzebne do prowadzenia zajęć.

Otwarcie nowej sali dydaktycznej Wyeksponowane w sali materiały są efektem wieloletniej pracy podinsp. M. Kaczmarek, która samodzielnie je wykonywała, gromadziła, opisywała, niejednokrotnie pozyskiwała uczestnicząc w seminariach i warsztatach, a także w ramach stałej współpracy z laboratoriami kryminalistycznymi na terenie całego kraju.

(08.07.06)

Powrót na górę strony