Zakończenie kursu podstawowego

Data publikacji 18.06.2011

55 słuchaczy kursu podstawowego zakończyło 8 sierpnia naukę w Szkole. Swoją przygodę z Policją rozpoczęli w ubiegłym roku pomyślnym przejściem postępowania kwalifikacyjnego. Po jedenastu miesiącach nauki ...

Zakonczenie 55 słuchaczy kursu podstawowego zakończyło 8 sierpnia naukę w Szkole. Swoją przygodę z Policją rozpoczęli w ubiegłym roku pomyślnym przejściem postępowania kwalifikacyjnego. Po jedenastu miesiącach nauki przystąpili do egzaminów kończących szkolenie. Wśród zdających, siedmiu słuchaczy uzyskało ocenę z wyróżnieniem: post. Michał Leidmann, post. Sławomir Nojman, post. Monika Signerska, post. Maciej Sławiński, post. Krzysztof Wiśniewski, post. Michał Wrzodak z KWP w Bydgoszczy oraz post. Ewa Fiedorowicz z SP Piła. Po powrocie ze Szkoły przed młodymi policjantami staż aplikacyjny w jednostkach terenowych Policji, a za dwa i pół roku egzamin certyfikacyjny, który będzie podsumowaniem całego okresu szkolenia podstawowego.

Zakonczenie Zakonczenie Zakonczenie Zakonczenie

(08.08.06)

Powrót na górę strony