Bieg o Puchar Komendanta

Data publikacji 18.06.2011

10 września 2006 roku w Pile odbędzie się bieg o puchar komendanta Szkoły Policji w Pile. Na dystansie 21 km 100 m zmierzą się policjanci z komend i szkół policyjnych. Zawodnicy staną na starcie o godz. 11.00.

Bieg o Puchar Komendanta 10 września 2006 roku w Pile odbędzie się bieg o puchar komendanta Szkoły Policji w Pile. Na dystansie 21 km 100 m zmierzą się policjanci z komend i szkół policyjnych. Zawodnicy staną na starcie o godz. 11.00. Bieg rozegrany zostanie w ramach 16. Międzynarodowego Półmaratonu Philips'a oraz 15. Mistrzostw Polski w Półmaratonie.

Bieg o Puchar Komendanta Impreza ta organizowana jest corocznie we wrześniu. Biorą w niej udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy startujący w różnych kategoriach wiekowych. Dodatkową atrakcją są biegi dla dzieci oraz VIP-ów.

Z roku na rok w biegu bierze udział coraz większa liczba uczestników. W roku 2005 zawody ukończyło 857 biegaczy. Rekordzistami trasy są: wśród mężczyzn - J. Rotich (1:02:46), a wśród kobiet - N. Berkut (1:12:49).

Regulamin Regulamin biegu o Puchar Komendanta Szkoły
Regulamin Regulamin 16. Międzynarodowego Półmaratonu Philipsa

Szczegółowe informacje na temat 16 Międzynarodowego Półmaratonu Philipsa oraz 15 Mistrzostw Polski w Półmaratonie zawarte są na stronie internetowej www.pila.halfmarathon.pl

Maraton Maraton Maraton Maraton

(23.08.06)

Powrót na górę strony