Certyfikat nadal ważny

Data publikacji 18.06.2011

W dniach 05-06 lipca 2006 roku w Szkole Policji w Pile odbył się audyt, który miał sprawdzić funkcjonowanie systemu zarządzania jakością. Audytor weryfikował zgodność funkcjonowania systemu w komórkach dydaktycznych ...

Audyt ISO W dniach 05-06 lipca 2006 roku w Szkole Policji w Pile odbył się audyt, który miał sprawdzić funkcjonowanie systemu zarządzania jakością.

Audytor weryfikował zgodność funkcjonowania systemu w zakładach dydaktycznych, Wydziale Metodyki i Organizacji Szkolenia oraz w Wydziale Kadr.

Audyt ISO Organizacją, która przyznała Szkole certyfikat była Polska Izba Handlu Zagranicznego ? Certyfikacja i to jej prezes ? Wojciech Szwoch był audytorem sprawdzającym funkcjonowanie systemu zarządzania jakością.

Weryfikacja potwierdziła, że system działa prawidłowo. Szkoła Policji w Pile nadal może się szczycić posiadaniem certyfikatu świadczącego o spełnianiu normy PN-EN ISO 9001:2001 na świadczenie usług edukacyjnych.

(07.07.06)

Powrót na górę strony