Turniej tenisa stołowego

Data publikacji 18.06.2011

Zakładu Taktyki i Technik Interwencji, przy współpracy Samorządu Szkolnego, zorganizował w Szkole turniej tenisa stołowego, w którym wzięli udział reprezentanci poszczególnych kompanii. Do rozgrywek zgłosiło się ...

Turniej tenisa stołowego Zakładu Taktyki i Technik Interwencji, przy współpracy Samorządu Szkolnego, zorganizował w Szkole turniej tenisa stołowego, w którym wzięli udział reprezentanci poszczególnych kompanii.

Do rozgrywek zgłosiło się 16 uczestników. Na szczególną uwagę zasługiwała odwaga i chęć rywalizacji dwóch kobiet - uczestniczek turnieju, które jak ?równy z równym? podjęły walkę przy stole z mężczyznami.

Turniej tenisa stołowego Temperatura turnieju wzrastała z minuty na minutę, zawodnikom towarzyszył gorący doping publiczności. Zażarty pojedynek trwał przez ponad trzy godziny. Zdobywcą pierwszego miejsce w turnieju został post. Marcin Smarz reprezentant kompanii 2, drugie miejsca zajął post. Stanisław Abram z kompanii 6, trzecie miejsce przypadło post. Robertowi Rutkowskiemu z kompanii 5.

(11.07.06)

Powrót na górę strony