XX Zlot Aktywu Turystycznego

Data publikacji 28.06.2011

Kulminacyjnym punktem Zlotu była uroczystość w dniu 26 kwietnia w Szkole Policji w Pile, podczas której resortowy aktyw turystyczny spotkał się z przedstawicielami Komendy Głównej Policji, ...

Kulminacyjnym punktem Zlotu była uroczystość w dniu 26 kwietnia w Szkole Policji w Pile, podczas której resortowy aktyw turystyczny spotkał się z przedstawicielami Komendy Głównej Policji, Straży Granicznej, Zarządu Głównego PTTK i Zarządu Głównego NSZZ Policjantów. W programie spotkania jubileuszowego było wręczenie odznaczeń, medali, dyplomów oraz prezentacja dorobku turystycznego i przedstawienie historii turystyki w Policji i Straży Granicznej. Poza uroczystościami jubileuszowymi zamiarem organizatorów było zwiedzanie ciekawych miejsc w Pile i jej okolicach (m.in. rezerwat przyrody Kuźnik, Osiek n/Notecią oraz tereny walk o przełamanie Wału Pomorskiego (m.in. miejscowości: Zdbice, Nadarzyce, Wałcz), ?odtajnione? miasto Borne Sulinowo.

Powrót na górę strony