Porozumienia o współpracy

Porozumienie z WSB w Pile

Data publikacji 11.01.2012

Od kilku już lat Szkoła Policji w Pile systematycznie rozwija współpracę z Wyższą Szkołą Biznesu w Pile. W dniu dzisiejszym nastąpiło formalne ukonstytuowanie tej współpracy ...

Porozumienie z Wyższą Szkołą Biznesu w Pile Od kilku już lat Szkoła Policji w Pile systematycznie rozwija współpracę z Wyższą Szkołą Biznesu w Pile. W dniu dzisiejszym nastąpiło formalne ukonstytuowanie tej współpracy w postaci porozumienia podpisanego przez rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Pile, doc. dr Danutę Kitowską oraz komendanta Szkoły Policji w Pile, insp. Jerzego Powieckiego.

Celem zawartego, w obecności kadry kierowniczej obydwu szkół, porozumienia jest współpraca w dziedzinie dydaktyczno-naukowej, która będzie polegać na:

• organizowaniu wspólnych przedsięwzięć dydaktycznych (m.in. z zakresu zagadnień prawnych, kryminalistycznych, bezpieczeństwa publicznego, ratownictwa medycznego),
  • udziale kadry dydaktycznej oraz studentów WSB i słuchaczy Szkoły w organizowanych konferencjach, seminariach, warsztatach, wykładach oraz innych formach działalności szkoleniowej,
  • udostępnianiu zbiorów bibliotecznych,
  • organizowaniu przez WSB studiów podyplomowych oraz kursów językowych na potrzeby kadry i pracowników Szkoły,
  • podejmowaniu wspólnych projektów badawczych,
  • występowaniu przez WSB, w partnerstwie ze Szkołą, w konkursach o środki unijne na działalność dydaktyczno-naukową.

Porozumienie z Wyższą Szkołą Biznesu w Pile

W zakresie wydawniczym przewiduje się natomiast podejmowanie działań umożliwiających przygotowanie oraz udostępnianie materiałów szkoleniowych i innych publikacji zawodowych oraz recenzowanie i publikowanie dorobku pracowników WSB i Szkoły w wydawnictwach obydwu podmiotów.

Porozumienie z Wyższą Szkołą Biznesu w Pile Porozumienie z Wyższą Szkołą Biznesu w Pile Porozumienie z Wyższą Szkołą Biznesu w Pile Porozumienie z Wyższą Szkołą Biznesu w Pile

(10.03.10)