Porozumienia o współpracy

Porozumienie z KPP w Szczecinku

Data publikacji 05.05.2011

Kolejną jednostką na terenie, której odbywać się będą policyjne praktyki będzie Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku. Porozumienie w tej sprawie podpisali 22 marca Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Tadeusz Pawlaczyk, ...

Policyjne praktyki Kolejną jednostką na terenie, której odbywać się będą policyjne praktyki będzie Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku. Porozumienie w tej sprawie podpisali 22 marca Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Tadeusz Pawlaczyk, Komendant Powiatowy Policji w Szczecinku mł. insp. Józef Hatała oraz Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Andrzej Gajewski. W ramach umowy słuchacze pilskiej Szkoły czuwać będą nad bezpieczeństwem mieszkańców Szczecinka, patrolując miejsca zagrożone przestępczością oraz interweniując w sytuacjach naruszenia prawa.

Taka forma współpracy z jednostkami terenowymi stanowi niezwykle ważny element szkolenia. Umożliwia zdobycie niezbędnych umiejętności oraz sprzyja ocenie stopnia przygotowania słuchaczy w warunkach rzeczywistych. Przyczynia się także do poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego w jednostkach w których pełniona jest przez słuchaczy Szkoły służba patrolowa.

Policyjne praktyki Policyjne praktyki Policyjne praktyki Policyjne praktyki

(23.03.07)