Nowości wydawnicze

Podstawowe zagadnienia z budowy i użytkowania broni palnej krótkiej

Data publikacji 20.02.2020

Andrzej Kwiatkowski, Sławomir Jurczyński, Włodzimierz Wieczorek - Podstawowe zagadnienia z budowy i użytkowania broni palnej krótkiej

Niniejsze opracowanie przygotowane zostało z myślą o słuchaczach szkolenia zawodowego podstawowego oraz szkolenia zawodowego podstawowego po służbie kandydackiej, głównie ze względu na przydatność podczas realizacji zajęć oraz przygotowanie się do zaliczeń, sprawdzianów i egzaminów.  Materiał zebrany w opracowaniu z powodzeniem może służyć również każdemu policjantowi od momentu rozpoczęcia szkolenia aż do zakończenia służby. To swoiste kompendium wiedzy dotyczy broni palnej krótkiej: P-64, P-83, P-99 Walther oraz Glock.

Opracowanie jest propozycją materiału pomocniczego przygotowaną na podstawie wieloletnich doświadczeń autorów w szkoleniu strzeleckim policjantów.

Wydawnictwo Szkoły Policji w Pile, 2020 rok, Wydanie II