Certyfikat informatyczny Artura

Data publikacji 29.06.2018

W Szkole gościliśmy przyjaciela Samorządu Szkolnego Słuchaczy Artura Woźniaka z mamą. Pod okiem wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej podkom. Artura Lepalczyka nasz gość poznawał podstawy korzystania z tablicy multimedialnej.

Prowadzący, w bardzo interesujący sposób, przekazał Arturowi podstawowe wiadomości o możliwościach korzystania z tablicy multimedialnej. Po pokazie, przyszedł czas na ćwiczenia i zaliczenie poszczególnych umiejętności. Ku wielkiej radości mamy, syn zaliczył testy pozytywnie i otrzymał certyfikat informatyczny.

Należy podkreślić, iż jest to już czwarty certyfikat zdobyty przez Artura – po certyfikacie technika kryminalistyki, certyfikacie ratownika medycznego i certyfikacie strzeleckim, tym razem przyszedł czas na certyfikat informatyczny. Na zakończenie wizyty Artur otrzymał prezenty i upominki nawiązujące swoim charakterem do pilskiej Szkoły.

WOSiD / Waldemar Hałuja