Miła uroczystość

Data publikacji 19.12.2017

W gabinecie p.o. zastępcy komendanta Szkoły do spraw dydaktycznych podinsp. Michała Kominowskiego pożegnaliśmy dziś samorząd szkolny kursu podstawowego. Po podsumowaniu przedsięwzięć w obszarze wolontariatu, członkowie samorządu: post. Dominik Murawski - przewodniczący oraz post. Daria Wilk, post. Kaja Wymysłowska i post. Małgorzata Milto zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi oraz upominkami.

Spotkanie było też okazją do przedstawienia nowego samorządu szkolnego, któremu przewodniczy post. Angelika Ciesiółka. Podczas spotkania, dotychczasowy przewodniczący przekazał symboliczny klucz władzy samorządowej nowej przewodniczącej. Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie, połamania długopisów na czekającym ich egzaminie w dniu 22 grudnia.

Na spotkaniu obecny był także przyjaciel samorządu szkolnego - Artur Woźniak z mamą, który z rąk podinsp. Michała Kominowskiego odebrał symboliczny czek z informacją o zebranych przez wolontariuszy z naszej Szkoły środkach finansowych, które mają pomóc w zakupie specjalnego roweru dla Artura. Nasz honorowy gość otrzymał również świąteczne upominki oraz zaproszenie do kolejnych odwiedzin naszej placówki.

Wojciech Thiel