Wrześniowe spotkania

Data publikacji 05.09.2017

Samorząd słuchaczy Szkoły Policji w Pile odwiedził podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy przy Centrum Charytatywno - Opiekuńczym w Pile.

Wolontariusze w niebieskich mundurach obdarowali ich różnymi upominkami, m.in. czekoladami, które zostały zebrane podczas ostatniej akcji honorowego oddawania krwi w celu ratowania życia naszego kolegi Wojciecha Wojciechowskiego.

Podczas wizyty, funkcjonariusze zwiedzili sale, w których uczą się i pracują uczestnicy WTZ oraz zapoznali się z zadaniami realizowanymi przez placówkę, która dysponuje pięcioma pracowniami: ogrodniczą, komputerowo - plastyczną, gospodarstwa domowego i zaradności życiowej, stolarsko-rzemieślniczą oraz krawiecką.

W tym samym dniu policjanci odwiedzili przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola nr 2 Caritas w Leżenicy, dla których przeprowadzono warsztaty edukacyjne w formie zabawy. Serdecznie dziękujemy nowemu samorządowi za zorganizowanie przedsięwzięcia i wszystkim wolontariuszom za udział w akcji.

Wojciech Thiel