Wyniki eliminacji do XI Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych

Znamy już nazwy 22 szkół, które razem z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oraz Policyjnym Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku - zwycięzcami zeszłorocznej edycji, wezmą udział w finale XI Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych.

W wyniku przeprowadzonych 6 marca br. eliminacji do jedenastej już edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych wyłonione zostały 22 szkoły, które w dniach 15-16 kwietnia br. w Szkole Policji w Pile wezmą udział w zmaganiach o tytuł Klasy Policyjnej Roku 2019 (wyniki eliminacji można sprawdzić w pliku poniżej).

Przypomnijmy, że do udziału w finale Turnieju zaproszone są również szkoły, które zajęły miejsca od 1. do 3. w poprzedniej edycji Turnieju. Dyrektorom szkół przypominamy, że do dnia 5 kwietnia 2019 r. (pocztą tradycyjną bądź faksem) należy przesłać zgłoszenie zakwalifikowanej do Turnieju reprezentacji oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załączniki nr 2 i nr 3 do Regulaminu).

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom eliminacji - szkołom zakwalifikowanym życzymy powodzenia w przygotowaniach do zmagań finałowych, a pozostałym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Turnieju.

Informacji na temat Turnieju udzielają: kierownik Sekcji Prezydialnej Szkoły podinsp. Jacek Słoński – tel. 67 352 21 60, tel. kom. 695 820 161 oraz starszy wykładowca Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia podinsp. Wojciech Thiel – tel. 67 352 24 23, tel. kom. 605 597 988.

 

Paulina Politowska

 

Pliki do pobrania

  • Protokół z eliminacji do XI Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych

  • 2.09 MB
Powrót na górę strony