Niedzielny półmaraton na nowej trasie - Półmaraton policyjny - Szkoła Policji w Pile

Półmaraton policyjny

Niedzielny półmaraton na nowej trasie

Już w niedzielę wystartują zawodnicy w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie rozgrywanym w ramach 27. Międzynarodowego Półmaratonu Philips.

W ramach biegu prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa. Impreza została objęta patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji, który rokrocznie funduje puchary dla najlepszych zawodników i drużyn z Polski i zagranicy.

Szkoła Policji w Pile dla zawodników klasyfikacji indywidualnych przewidziała również cenne nagrody i wyróżnienia. Przypominamy, że przed biegiem jest możliwość skorzystania z szatni, wraz z natryskami, dostępnych przy hali sportowej Szkoły. Do dyspozycji jest również obiekt sportowy. Przed biegiem (od godz. 9.00) i bezpośrednio po nim, będzie otwarta brama od ul. Konopnickiej (brama przy hali sportowej). Wejście na teren Szkoły Policji w Pile za okazaniem legitymacji służbowej.

Do imprezy przystąpi 144 zawodników:

POL

LAT

ROU

MLT

Uwaga!

Z uwagi na duże zainteresowanie pilską imprezą (4756 zgłoszonych zawodników), w tym roku ustalono nową trasę biegu, przesuwając start na al. Wojska Polskiego. Na stronie internetowej Stowarzyszenia Biegów Ulicznych znajduje się również regulamin imprezy oraz trasa biegu.

Sebastian Wegner

Załączniki do strony