Półmaraton już wkrótce - Półmaraton policyjny - Szkoła Policji w Pile

Półmaraton policyjny

Półmaraton już wkrótce

Pozostało niewiele czasu do startu w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie. Zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy, pracowników Policji polskiej i zagranicznej.

Impreza została wpisana do Harmonogramu wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2017 objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

Mając na uwadze długoletnią tradycję rywalizacji policjantów w tej imprezie zapraszamy
i zachęcamy policjantów i pracowników Policji do wzięcia udziału w imprezie. W ramach biegu prowadzona będzie dla policjantów klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa. W uzgodnieniu z głównym organizatorem imprezy opłata startowa dla policjantów do czasu możliwości dokonania opłaty wynosi 55 zł. Termin wnoszenia opłaty startowej 15.08.2017 r.

Rejestracja zgłoszeń już się zakończyła. W tym roku zawodnicy którzy wcześniej prześlą informację na adres poczty elektronicznej halfmarathon@sppila.policja.gov.pl mogą skorzystać w ramach delegacji służbowej z bazy kwaterunkowej Szkoły Policji w Pile  oraz przed biegiem przeprowadzić rozgrzewkę na naszych obiektach sportowych. Na stronie internetowej Stowarzyszenia Biegów Ulicznych znajduje się również Regulamin imprezy oraz trasa biegu.

Do tej pory na Bieg zgłosiło się 125 zawodników z Polski, czteroosobowa drużyna  z Malty i Rumunii.

Organizator przypomina o konieczności dokonania wpłaty i specjalnie dla Policji wydłużył ostateczny termin do piątku 18.08.2017 r.

Informacji w sprawie Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie udzielają: kierownik Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych nadkom. Mariusz Miernowski tel. 67 352 21 40, tel. kom. 695 820 174 oraz wykładowca Zakładu Prewencji
i Technik Interwencyjnych kom. Sebastian Wegner tel. 67 352 21 39, tel. kom. 607 876 120.

Sebastian Wegner