Półmaraton - Półmaraton policyjny - Szkoła Policji w Pile

Półmaraton policyjny

Półmaraton

Data publikacji 22.03.2017

W dniu 03 września 2017 roku w ramach 27. Międzynarodowego Półmaratonu Philips’a organizowanego, przy wsparciu Szkoły  Policji w Pile, przez Pilskie Stowarzyszenie Biegów Ulicznych odbędzie się Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie.  Impreza została wpisana do Harmonogramu wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2017 objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

          Mając na uwadze długoletnią tradycję rywalizacji policjantów w tej imprezie zapraszamy i zachęcamy policjantów i pracowników Policji do wzięcia udziału w imprezie. W ramach biegu prowadzona będzie dla policjantów klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa.

Rejestracja zgłoszeń na stronie internetowej głównego organizatora niestety już się zakończyła.
Do końca lipca dla policjantów, pracowników i emerytów policyjnych istnieje jeszcze możliwość zapisów. Wystarczy pobrać poniższy formularz i wypełniony przysłać na adres: halfmaraton@sppila.policja.gov.pl.


W uzgodnieniu z głównym organizatorem imprezy opłata startowa dla policjantów do czasu zakończenia rejestracji wynosi 55 zł. W tym roku zawodnicy którzy wcześniej prześlą informację na adres poczty elektronicznej halfmarathon@sppila.policja.gov.pl mogą skorzystać z bazy kwaterunkowej Szkoły Policji w Pile oraz przed biegiem przeprowadzić rozgrzewkę na naszych obiektach sportowych. Na stronie internetowej Stowarzyszenia Biegów Ulicznych znajduje się również Regulamin imprezy oraz trasa biegu.

 

Do tej pory na Bieg zostało zgłoszonych105 zawodników z Polski i 4 z Malty.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profili na Facebooku

 

Pliki do pobrania