Półmaraton - Półmaraton policyjny - Szkoła Policji w Pile

Półmaraton policyjny

Półmaraton

W dniu 03 września 2017 roku w ramach 27. Międzynarodowego Półmaratonu Philips’a organizowanego, przy wsparciu Szkoły  Policji w Pile, przez Pilskie Stowarzyszenie Biegów Ulicznych odbędzie się Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie.  Impreza została wpisana do Harmonogramu wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2017 objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

Mając na uwadze długoletnią tradycję rywalizacji policjantów w tej imprezie zapraszamy i zachęcamy policjantów i pracowników Policji do wzięcia udziału w imprezie. W ramach biegu prowadzona będzie dla policjantów klasyfikacja indywidualna kobiet
i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa. Rejestracja zgłoszeń już się rozpoczęła na stronie internetowej głównego organizatora – www.pila.halfmarathon.pl lub za pośrednictwem portalu internetowego Data Sport pod adresem http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2809.
W uzgodnieniu z głównym organizatorem imprezy opłata startowa dla policjantów do czasu zakończenia rejestracji wynosi 55 zł. W tym roku zawodnicy którzy wcześniej prześlą informację na adres poczty elektronicznej halfmarathon@sppila.policja.gov.pl mogą skorzystać z bazy kwaterunkowej Szkoły Policji w Pile oraz przed biegiem przeprowadzić rozgrzewkę na naszych obiektach sportowych. Na stronie internetowej Stowarzyszenia Biegów Ulicznych znajduje się również Regulamin imprezy oraz trasa biegu.

Załączniki do strony