Półmaraton policyjny

Wracamy na start! Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie

Data publikacji 19.08.2021

Już w niedzielę 5 września wystartuje Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie rozgrywany w ramach 30. Międzynarodowego Półmaratonu Signify Piła.

W ramach biegu prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa. Region IPA w Szkole Policji w Pile dla zawodników klasyfikacji indywidualnych i drużynowych przewidział również cenne nagrody i wyróżnienia.

Rejestracja zgłoszeń odbywa się wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego Data Sport dostępnego pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5425

lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej: www.pila.halfmarathon.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu zgłoszeń uczestników lub do dnia: 04.09.2021 r.

W tym roku, z uwagi na zagrożenie SARS-CoV-2 nie będzie możliwości skorzystania z bazy noclegowej pilskiej Szkoły Policji. Szkoła Policji w Pile i Region IPA zajmuje się wyłącznie organizacją sportową zawodów, pracując w ścisłym porozumieniu z organizatorem głównym 30. Międzynarodowego Półmaratonu Signify Piła.

Drużyny oraz zawodnicy indywidualni przygotowują się do startu w zawodach, w ramach swoich możliwości, we własnym zakresie.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tym sportowym przedsięwzięciu policjantów, pracowników Policji, emerytowanych policjantów i pracowników Policji.

ZPiTI/WP