NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile

Mundurowi pomagają mundurowym

Niesienie pomocy przy okazji wspaniałej zabawy to idealny sposób na osiągnięcie sukcesu! Dokonaliśmy tego przy okazji koncertu charytatywnego, podczas którego przeprowadzona została licytacja.

Spotkanie zorganizowane przez Szkołę Policji w Pile, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów z pilskiej Szkoły oraz szkolny Region IPA odbyło się w restauracji Miś i miało wyjątkowy charakter. Stało się już tradycją, że mundurowe serca otworzyły się na potrzebujące osoby. Pomoc ta jest nieoceniona, postawa zaangażowanych osób godna pochwały i naśladowania. Serdeczne podziękowania należą się tym, którzy byli z nami i włączyli się w naszą akcję.

Imprezę charytatywną rozpoczęła Pani Komendant Szkoły insp. Beata Różniak – Krzeszewska, która przekazała uznanie dla tak licznie zgromadzonych, chętnych wesprzeć inicjatywę osób. Wraz z obecnymi na spotkaniu zastępcami, kadrą kierowniczą wsparła inicjatywę i czynnie włączyła się w licytację.

Całkowity dochód z licytacji, które przeplatane były występem zespołu muzycznego AVANS został przeznaczony na leczenie Piotrusia – syna Moniki, Kubusia – syna Mariusza oraz Anety – żony Leszka. Prowadzili je funkcjonariusze, którzy słyną z wyjątkowego prezentowania przedmiotów i uzyskiwania najwyższych, nierzadko zaskakujących kwot – nadkom. Sebastiana Wegnera oraz podkom. Przemysława Zublewicza.

Dodatkową atrakcją spotkania był koncert gwiazdy disco polo Michała Masłowskiego, który występuje pod pseudonimem MIKESH.

Na spotkaniu nie zabrakło osób, którzy wsparli licytację, przekazując na nią upominki: starosta pilski Pana Eligiusza Komarowskiego, przedstawiciele z zaprzyjaźnionych komend powiatowych z Piły oraz Złotowa, w także słuchacze pilskiej Szkoły. Cel był szczytny, a uczestnicy skorzy do pomocy dlatego udało się zebrać sporą sumę pieniędzy – ponad 17 000,00 zł! Największym zainteresowaniem cieszył się zegar, samodzielnie wykonany przez wice przewodniczącego NSZZP podinsp. Rafała Sochę. Zotał zrobiony z pnia drzewa, które rosło na miejscu dzisiejszego akademika i udało się dzięki niemu uzyskać kwotę 1800zł!

Dziękujemy, że z nami byliście i zawsze możemy na Was liczyć!

• Mundurowi pomagają mundurowym