NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile

Koleżeński koncert charytatywny

Szkoła Policji w Pile wspiera swoich Kolegów: Grzegorza, Leszka i Macieja, którzy przeżywają trudne chwile po dramatycznych wypadkach. To właśnie dla nich zorganizowano koncert charytatywny szkolnego zespołu muzycznego AWANS. Koncert przeplatały cieszące się dużym zainteresowaniem licytacje pozyskanych upominków.

Szkoła Policji w Pile, NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile oraz szkolny Region IPA w dniu 24 kwietnia w restauracji „Miś” zorganizowali koncert charytatywny połączony z koleżeńską zbiórką pieniędzy celem wparcia swoich kolegów. Na scenie wystąpił działający przy Szkole zespół muzyczny AWANS.


Imprezę charytatywną rozpoczęło wystąpienie Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różnak-Krzeszewskiej, która wraz z mężem wsparła tę koleżeńską inicjatywę, sama aktywnie włączając się w licytacje.


W zbiórkę koleżeńską dla naszych Kolegów zaangażowali się także: Poseł, Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Policji Grzegorz Piechowiak, Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, I Zastępca Prezydenta Miasta Piły Krzysztof Szewc i Członek Rady Powiatu Przemysław Pochylski. Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk przekazał na licytację pióro z grawerem oraz okolicznościową filiżankę.
Na koncercie nie zabrakło delegacji z zaprzyjaźnionych komend powiatowych z Piły, Złotowa i Czarnkowa oraz kadry i słuchaczy pilskiej Szkoły Policji. W związku z tym, że cel był szczytny, a serca uczestników skore do pomocy, udało się zebrać sporą sumę pieniędzy, które zostaną przekazane naszym Kolegom.

 

Akcja, w postaci zbiórki koleżeńskiej, trwa jeszcze do końca tygodnia.

SP/Sebastian Wegner  

Powrót na górę strony