NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile

Czas na chwilę wytchnienia

W ubiegły weekend na strzelnicy Centrum Strzelectwa Sportowego „Tarcza” w Pile, organizacje działające przy Szkole Policji w Pile: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA zorganizowały turniej strzelecki z broni pneumatycznej.

Turniej ten odbył się w ramach pikniku, w którym udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy Szkoły. Rywalizację rozegrano w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn.

Wśród pań najlepsza okazała się Marta Królewicz z Sekcji Prezydialnej , drugie miejsce zajęła mł. insp. Agnieszka Kozłowska-Kordy z Wydziału Kadr, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się podkom. Jolanta Kamińska z Zakładu Służby Kryminalnej.

W kategorii mężczyzn zwyciężył Przemysław Skonieczny z Zespołu Ochrony Pracy, drugie miejsce zajął mł. asp. Paweł Deutsch z Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia, a na trzecim miejscu podium uplasował się asp. sztab. Sebastian Mencel z Zakładu Służby Kryminalnej.

Dyplomy i puchary wręczyła Komendant Szkoły Policji w Pile  insp. Beata Różniak-Krzeszewska.

NSZZP-IPA/Sebastian Wegner