Półmaraton w Pile - NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile - Szkoła Policji w Pile

NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile

Półmaraton w Pile

W niedzielę 03.09.2017 już po raz 27 na terenie miasta Piły odbył się Międzynarodowy Półmaraton Philipsa. Podczas organizowanego biegu była również kwalifikacja w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie.

Najlepszych policjantów biegnących w 27 Międzynarodowych Mistrzostwach w Półmaratonie nagrodzono okolicznościowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi, które  ufundowane zostały przez: Komendanta Głównego Policji, Komendanta Szkoły Policji w Pile, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA, Zarząd Szkolny Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów oraz Urząd Miasta w Pile.
Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyli: Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różniak-Krzeszewska oraz Prezes Wielkopolskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA pan Witold Drzażdżyński, Przedstawiciele NSZZP z Województwa Wielkopolskiego oraz Zarządu Szkolnego.  mł. asp. Mateusz Przybyłowski, Członek Prezydium ZW NSZZ P województwa wielkopolskiego oraz Przewodniczący Zarządu Szkolnego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Szkole Policji w Pile asp. Przemysław Zublewicz.