IPA – Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji

Półmaraton już w niedzielę

Już w niedzielę wystartuje Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie rozgrywany w ramach 29. Międzynarodowego Półmaratonu Signify Philips Piła.

W ramach biegu prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa. Impreza została objęta patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji, który rokrocznie funduje puchary dla najlepszych zawodników i drużyn z Polski i zagranicy. Szkoła Policji w Pile dla zawodników klasyfikacji indywidualnych przewidziała również cenne nagrody i wyróżnienia. Przypominamy, że przed biegiem jest możliwość skorzystania z szatni, wraz z natryskami, dostępnymi przy hali sportowej Szkoły Policji w Pile. Do dyspozycji jest również obiekt sportowy. Przed biegiem (od godz. 9.00) i bezpośrednio po nim, będzie otwarta brama od ul. Konopnickiej (brama przy hali sportowej).

Wejście na teren Szkoły Policji w Pile za okazaniem legitymacji służbowej.

Do imprezy przystąpi 103 zawodników:

POLSKA  90                                                                  IZRAEL  13

IPA/Sebastian Wegner