IPA – Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji

Data publikacji 08.03.2019

W wigilię Dnia Kobiet spotkaliśmy się w auli Szkoły Policji w Pile, aby uczcić wyjątkowy dzień, święto naszych wspaniałych Pań. Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Słuchaczy Szkoły Policji w Pile we współpracy z NSZZ Policjantów i IPA działającymi przy Szkole Policji.

Zebranym Paniom życzenia złożyli m.in.: mł. insp. Michał Kominowski i nadkom. dr Marcin Druszcz - Zastępcy Komendanta Szkoły Policji w Pile oraz podkom. Przemysław Zublewicz – Przewodniczący NSZZ Policjantów.

Najbardziej wyczekiwanym punktem spotkania był debiutancki występ zespołu muzycznego „Awans”, w skład którego wchodzą aktualnie słuchacze szkoleń i kursów pilskiej Szkoły. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich gości słodki poczęstunek.

N
asze wspaniałe Panie otrzymały również czerwone róże jako symbol szacunku i wdzięczności. Późnym popołudniem, również w auli szkoły, słuchaczkom Szkoły Policji w Pile życzenia złożyła męska cześć samorządu, z przewodniczącym, post. Adrianem Stępniem na czele.

SP/Sebastian Wegner