IPA – Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji

Za miesiąc staniemy na trasie półmaratonu

Równo za miesiąc startujemy z Otwartym Międzynarodowym Pucharem Policji w Półmaratonie. Zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy, pracowników Policji polskiej i zagranicznej. Impreza została wpisana do Harmonogramu wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2018 objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.


Mając na uwadze długoletnią tradycję rywalizacji policjantów w tej imprezie zapraszamy i zachęcamy policjantów i pracowników Policji do wzięcia udziału w imprezie. W ramach biegu prowadzona będzie dla policjantów klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa.

Rejestracja zgłoszeń na stronie internetowej głównego organizatora niestety już się zakończyła. W tym roku zawodnicy którzy wcześniej prześlą informację na adres poczty elektronicznej halfmarathon@sppila.policja.gov.pl mogą skorzystać w ramach delegacji służbowej z bazy kwaterunkowej Szkoły Policji w Pile  oraz przed biegiem przeprowadzić rozgrzewkę na naszych obiektach sportowych. Na stronie internetowej Stowarzyszenia Biegów Ulicznych znajduje się również Regulamin imprezy oraz trasa biegu.

Do tej pory na Bieg zgłosiło się 108 zawodników z Polski,  siedmioosobowa drużyna z Łotwy i zawodnik z Armenii.

Informacji w sprawie Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie udzielają: kierownik Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych nadkom. dr Michał Zielonka tel. 67 352 21 40, tel. kom. 533 804 644 oraz ekspert Sekcji Prezydialnej nadkom. Sebastian Wegner tel. 67 352 2165, tel. kom. 607 876 120.

SP/Sebastian Wegner
 

Regulamin Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie

Wirtualna trasa biegu