IPA – Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji

Piknik Rodzinny Służb Mundurowych.

Data publikacji 15.06.2018

W dniu 9 czerwca na terenie obiektów sportowych Szkoły Policji w Pile obchodzony był Dzień Dziecka dla dzieci funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Pile, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile oraz Szkoły Policji w Pile.

Przedsięwzięcie zorganizowały zarządy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA i Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych w Szkole Policji w Pile, KPP w Pile oraz KP PSP w Pile.

We wspólnej zabawie wzięło udział około 250 osób, dzieci wraz z rodzicami. Dla uczestników organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w postaci animacji, gier, przejazdów konnych, malowania twarzy, baniek mydlanych, dmuchanych zamków, lodów i przekąsek z grilla. Wśród uczestników obecni byli także Starosta Pilski Eligiusz Komarowski oraz Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różniak-Krzeszewska.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i świetną zabawę.

NSZZP-IPA/Sebastian Wegner