IPA – Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie …

Data publikacji 09.03.2018

Ósmego marca spotkaliśmy się w auli Szkoły Policji w Pile, aby uczcić wyjątkowy dzień, święto naszych wspaniałych Pań. Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Słuchaczy Szkoły Policji w Pile we współpracy z NSZZ Policjantów, NSZZ Pracowników Policji i IPA działającymi przy Szkole Policji.

Zebranym Paniom życzenia złożyli m.in.: podinsp. Michał Kominowski i nadkom. dr Marcin Druszcz - Zastępcy Komendanta Szkoły Policji w Pile oraz asp. Jarosław Pinkowski – reprezentujący NSZZ Policjantów.

Najbardziej wyczekiwanym punktem spotkania był występ instrumentalny znanego pilskiego saksofonisty Piotra Pawlaka z Music-Sax Piła.

W części artystycznej wystąpił również jeden z pracowników Szkoły Policji w Pile, Marek Szukaj. Wyrecytowany przez niego wiersz wywołał wzruszenie u części widowni. Całość została uwieńczona gromkimi brawami. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich gości słodki poczęstunek. Korzystając z tej doniosłej chwili Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różniak – Krzeszewska zaprosiła gości na wernisaż wystawy „Magiczny cyrkowy świat” autorstwa Marka Szukaja.

SP/Sebastian Wegner