IPA – Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji

Czas szybko płynie

Data publikacji 13.05.2015

Zanim się spostrzegliśmy minął 2014 rok i już jesteśmy prawie w połowie roku 2015. Tylko tym, którzy się nudzą, czas płynie wolniej, ale nie nam ...

Czas szybko płynie Zanim się spostrzegliśmy minął 2014 rok i już jesteśmy prawie w połowie roku 2015. Tylko tym, którzy się nudzą, czas płynie wolniej, ale nie nam – członkom Regionu IPA przy Szkole Policji w Pile.
W minionym roku Region IPA przy Szkole Policji w Pile zrealizował dwie akcje charytatywne – jedną pod kątem zbiórki 1% podatku dochodowego na rzecz chorej córki słuchacza kursu podstawowego Rafała Działaka oraz drugą, polegającą na zorganizowaniu koncertu na rzecz naszego serdecznego kolegi, członka IPA – Tomasza Kielera.
W kwietniu 2014 roku miał natomiast miejsce kilkudniowy wyjazd członków szkolnej IPA do Lueneburga w Niemczech. W czerwcu ubiegłego roku popłynęliśmy kajakami po Gwdzie aż do Noteci, podziwiając jej urokliwe zakątki. Z kolei w październiku 2014 roku wyruszyliśmy na wędkarskie atrakcje, czyli na połów dorszy na Bałtyku, gdzie wypływaliśmy z portu w Darłówku.
Bieżący rok rozpoczęliśmy od zorganizowania koncertu charytatywnego na rzecz kontynuacji leczenia Tomka Kielera. Obecnie są realizowane kolejne projekty, o których napiszemy niebawem w następnych artykułach na stronie Szkoły Policji w Pile, w zakładce IPA.

Czas szybko płynie Czas szybko płynie Czas szybko płynie Czas szybko płynie

autorzy: Jarosław Zientkowski, Hanna Bigielmajer