Koło SEiRP

Dzień seniora

Data publikacji 12.07.2011

Jak co roku od chwili powstania naszego Stowarzyszenia, a więc już ponad piętnaście lat, emeryci policyjni z koła nr 1 przy Szkole Policji w Pile, świętowali Międzynarodowy Dzień Seniora. Spotkaliśmy się ...

Dzień seniora Jak co roku od chwili powstania naszego Stowarzyszenia, a więc już ponad piętnaście lat, emeryci policyjni z koła nr 1 przy Szkole Policji w Pile, świętowali Międzynarodowy Dzień Seniora. Spotkaliśmy się w dniu 19 października 2007 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Rekreacyjnym ?Geovita? w Płotkach koło Piły. Dzień seniora W spotkaniu uczestniczyli również Komendant Szkoły Policji w Pile pan insp. Andrzej Gajewski, Honorowy Prezes Wielkopolskiego Zarządu Wojewódzkiego SEiRP kol. Ryszard Dąbrowski, Prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Poznaniu kol. Marian Chojka. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym obiadem. Były oczywiście życzenia, szczególnie życzenia dobrego zdrowia i toasty wzniesione lampką wina. Usłyszeliśmy również życzenia od Pana Komendanta. W tym miejscu należy wspomnieć, że od Komendanta dostajemy nie tylko okolicznościowe życzenia, ale i codzienne wsparcie w naszej działalności. Tą drogą pragnę serdecznie podziękować Panu Komendantowi Andrzejowi Gajewskiemu i Kierownictwu Szkoły Policji w Pile za wyrozumiałość i wsparcie.

Dzień seniora Kolejnym miłym akcentem tego spotkania było uczczenie 75 urodzin naszej koleżanki Emilii Fijałkowskiej i kolegów Jana Wojtysiaka i Aleksandra Taraska. Korzystając z możliwości jakie daje nam Statut, siedemdziesięciopięciolatkom Zarząd Koła na mocy uchwały przyznał tytuły Członka Seniora. Okolicznościowy dyplom i symbolicznego kwiatka wręczyli Prezes Zarządu Wojewódzkiego w Poznaniu kol. Marian Chojka i Prezes Zarządu Koła Tadeusz Dębski.

W tym dniu pamiętamy również o tych , którzy w bieżącym roku zakończyli służbę w Policji i zasilili szeregi naszego Stowarzyszenia. W 2007 roku deklaracje członkowskie złożyli:

• Dzień seniora
  • kol. Wanda Pawłowska
  • kol. Anna Stefanowicz
  • kol. Jolanta Muzolf
  • kol. Bogdan Gładysz
  • kol. Eugeniusz Lipiński
  • kol. Roman Wieczorek
  • kol. Jerzy Kowalewski

Szkoda, że tak długo trwają prace nad nowym wzorem legitymacji członkowskich i znaczka organizacyjnego (logo). Ich brak sprawił, że w tym roku nie było uroczystego wręczenia legitymacji, a musiała wystarczyć sama prezentacja nowo wstępujących i przywitanie dobrym słowem.

Dzień seniora Nasze spotkania to nie tylko uroczysty obiad i życzenia. W tym dniu mieliśmy do dyspozycji wszystkie atrakcje ośrodka. A wieczorem większość uznała taniec jako najmilszą formę rekreacji. Tak więc godziny wieczorne minęły nam na parkiecie przy dźwiękach muzyki. Należy podkreślić, że w tym roku była chyba rekordowa frekwencja, zebrało się nas ponad 50 osób.

Wszystkim członkom naszego Koła serdecznie dziękuję za przybycie. Pragnę również tą drogą, z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora złożyć najlepsze życzenia, Szczególnie dobrego zdrowia naszym koleżankom i kolegom ze Stowarzyszenia i wszystkim emerytom i rencistom.

Dzień seniora Dzień seniora Dzień seniora Dzień seniora

(17.01.08)