Koło SEiRP

Wigilijne spotkanie opłatkowe

Data publikacji 12.07.2011

14 grudnia 2006 roku w Klubie Słuchacza Szkoły Policji w Pile odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięli członkowie szkolnego Koła Emerytów i Rencistów RSW RP. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością Komendant, Z-ca Komendanta Szkoły Policji w Pile oraz Kapelan Szkoły - ksiądz doktor Władysław Nowicki. Nie zabrakło również kierowników zakładów, naczelników wydziałów oraz kadry dydaktycznej. Goście złożyli przybyłym na tę uroczystość najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2007 roku. Spotkanie było okazją do wielu wspomnień, wspólnego odśpiewania kolęd i wzruszeń. Uczestnikom spotkania szczególnie spodobały się życzenia złożone przez Księdza Kapelana oraz Komendanta Szkoły, który wyraził nadzieję na coroczne spotkania tego typu.

Wigilia Wigilia Wigilia Wigilia

(05.01.07)