Rozpoczęcie kursu specjalistycznego

Dla blisko 50 policjantów służby kryminalnej rozpoczął się czas doskonalenia zawodowego.

Przemówienie insp. Ryszarda Jakubowskiego – Zastępcy Komendanta Szkoły Policji w Pile ds. dydaktycznych, podczas uroczystego rozpoczęcia kursu specjalistycznego dla policjantów Służby kryminalnej wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze na auli Szkoły.

W dniu 29 maja, w auli Szkoły, miała miejsce uroczysta inauguracja kursu specjalistycznego dla policjantów wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze.

Podczas 56 dni szkoleniowych, policjanci będą wzbogacali wiedzę i umiejętności w zakresie postępowań przygotowawczych, pracy operacyjnej, procesu wykrywczego, wyszkolenia strzeleckiego,  zatrzymania niebezpiecznego przestępcy oraz pierwszej pomocy.

W imieniu Komendanta Szkoły Policji w Pile, insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej, słuchaczy przywitał odpowiedzialny za pion dydaktyczny Zastępca Komendanta Szkoły insp. Ryszard Jakubowski. Ponadto w uroczystej zbiórce wzięli udział kierujący komórkami dydaktycznymi oraz członkowie zespołów pedagogicznych.

WH