Pierwsi tegoroczni absolwenci szkolenia podstawowego

W dniu 24 stycznia blisko 240 funkcjonariuszy, po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego, otrzymało z rąk Zastępcy Komendanta Szkoły nadzorującego pion dydaktyczny insp. Ryszarda Jakubowskiego świadectwa ukończenia szkolenia zawodowego podstawowego.

Po blisko siedmiu miesiącach nauki, bogatsi o nowe umiejętności, powrócili już do swoich macierzystych jednostek, gdzie rozpocznie się ich dalsza służba. Ta liczna grupa policjantów kończąca pierwszy, a zarazem jeden z wielu, etap swojej nauki, zasługuje na szczególne wyróżnienie z uwagi na wzorową postawę zaprezentowaną podczas całego pobytu w pilskiej Szkole Policji. W związku z tym, insp. Ryszard Jakubowski, w imieniu Komendanta Szkoły insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej wręczył 24 policjantom listy gratulacyjne oraz złożył podziękowania za udział w licznych akcjach krwiodawstwa, charytatywnych, działalność w samorządzie słuchaczy oraz pomoc w realizacji przedsięwzięć organizowanych przez ten samorząd.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas wykonywania trudnego i odpowiedzialnego zawodu policjanta.

WP/WH