Każdy ma coś, co może dać innym

Koordynator akcji honorowego oddawania krwi podkom. Grzegorz Staszczyk, przy współpracy z samorządem szkolnym słuchaczy Szkoły Policji w Pile i Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy, zorganizował kolejną akcję krwiodawstwa, podczas której grupa 70 wolontariuszy oddała 31,5 litrów krwi.

Zostanie ona wykorzystana do ratowania życia kom. Piotra Czubaka z Komendy Powiatowej Policji w Opolu, który uległ poważnemu wypadkowi podczas szkolenia.

Dziękujemy za zaangażowanie i podzielenie się najcenniejszym z darów, który może uratować życie naszemu koledze.

WP

• Umundurowani policjantka i policjant siedzący na krześle z podłączoną aparaturą do oddawania krwi.
  • Worki z oddaną krwią przez uczestniczących w zbiórce.
  • Umundurowani policjanci siedzą przy stanowiskach rejestracji do udziału z akcji krwiodawstwa, pielęgniarki wypełniają dokumentację.
  • Umundurowanych dwóch policjantów siedzi na fotelach z podłączoną aparaturą do oddawania krwi.