31. Międzynarodowy Półmaraton Signify

W minioną niedzielę, 4 września 2022 r., już po raz 31., ponad 1000 zawodników z Polski i zagranicy stanęło na starcie pilskiego Półmaratonu Signify.

W tym roku, już po raz kolejny przy współpracy Szkoły Policji w Pile, w ramach półmaratonu rozegrane zostały zawody Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie. Puchary oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych policyjnych biegaczy ufundowane zostały przez: Szkołę Policji w Pile, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Polska, Wielkopolską Grupę Wojewódzką Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Poznaniu oraz Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów w Szkole Policji w Pile. Dodatkowo każdy z uczestników, który ukończył bieg, na mecie otrzymał unikatowy medal z sylwetką maratończyka, Piotra Pobłockiego - Mistrza Polski w maratonie w 1999 roku.

 

Najlepszymi wśród policjantów okazali się:

 

w kategorii indywidualnej kobiet:

1. Monika Nawrat (01:28:25)

2. Daria Mitręga (01:35:27)

3. Oktawia Chmielewska (01:40:41)

 

w kategorii indywidualnej mężczyzn:

1. Michał Kołomański (01:15:46)

2. Paweł Wylężek (01:15:59)

3. Rafał Stachowski (01:17:31)

 

w klasyfikacji drużynowej:

1. KPP NSZZ Mrągowo i Kętrzyn

2. KPP w Pile

 

Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyli: w imieniu Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak-Krzeszewska – Zastępca Komendanta insp. Ryszard Jakubowski, Członek Zarządu Wielkopolskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA pan Ireneusz Skrzypczak oraz Wiceprzewodniczący Zarządu Szkolnego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Szkole Policji w Pile kom. Jarosław Pińkowski.

 

 

WP/W. Hałuja

Powrót na górę strony