31. Międzynarodowy Półmaraton Signify

W minioną niedzielę, 4 września 2022 r., już po raz 31., ponad 1000 zawodników z Polski i zagranicy stanęło na starcie pilskiego Półmaratonu Signify.

W tym roku, już po raz kolejny przy współpracy Szkoły Policji w Pile, w ramach półmaratonu rozegrane zostały zawody Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie. Puchary oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych policyjnych biegaczy ufundowane zostały przez: Szkołę Policji w Pile, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Polska, Wielkopolską Grupę Wojewódzką Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Poznaniu oraz Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów w Szkole Policji w Pile. Dodatkowo każdy z uczestników, który ukończył bieg, na mecie otrzymał unikatowy medal z sylwetką maratończyka, Piotra Pobłockiego - Mistrza Polski w maratonie w 1999 roku.

2. KPP w Pile

Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyli: w imieniu Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak-Krzeszewska – Zastępca Komendanta insp. Ryszard Jakubowski, Członek Zarządu Wielkopolskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA pan Ireneusz Skrzypczak oraz Wiceprzewodniczący Zarządu Szkolnego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Szkole Policji w Pile kom. Jarosław Pińkowski.

WP/W. Hałuja

• Od lewej: insp. Ryszard Jakubowski, Ireneusz Skrzypczak oraz kom. Jarosław Pińkowski. W tle na podium Monika Nawrat.
  • insp. Ryszard Jakubowski, Ireneusz Skrzypczak oraz kom. Jarosław Pińkowski ze zwycięzcami półmaratonu.
  • insp. Ryszard Jakubowski wręcza medal zwycięzcy.
  • kom. Jarosław Pińkowski w trakcie wręczania medali i dyplomów zwycięzcom półmaratonu. W tle Ireneusz Skrzypczak.
  • Od lewej: insp. Ryszard Jakubowski, Ireneusz Skrzypczak oraz kom. Jarosław Pińkowski. W tle na podium Michał Kołomański.