Nowi "dochodzeniowcy" w Szkole

Wraz z zakończeniem letnich wakacji, w auli Szkoły odbyło się trzecie w tym roku rozpoczęcie kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności dochodzeniowo-śledcze.

Blisko pięćdziesięcioro funkcjonariuszy do grudnia będzie wzbogacać swoje kompetencje zawodowe m.in. z zakresu prawa karnego i procesowego, prowadzenia czynności wykrywczych, wypracowania umiejętności w zakresie wykonywania i dokumentowania czynności procesowych oraz udzielania pomocy przedmedycznej.

W uroczystej inauguracji kursu uczestniczył, reprezentujący Panią Komendant, Zastępca Komendanta ds. dydaktycznych insp. Ryszard Jakubowski, Zastępca Komendanta ds. logistycznych insp. Agnieszka Kozłowska-Kordy, a także kadra kierownicza i dydaktyczna Szkoły.

 

WP/WH

Powrót na górę strony