Wakacyjna akcja krwiodawstwa

Koordynator akcji honorowego oddawania krwi podkom. Grzegorz Staszczyk, przy współpracy z samorządem szkolnym słuchaczy naszej Szkoły zorganizował kolejną akcję krwiodawstwa. Grupa 66 wolontariuszy, oddała prawie 29 litrów krwi.

W okresie letnim zawsze zwiększa się zapotrzebowanie na krew i jej składniki. Tym bardziej cieszy nieustanne zainteresowanie akcjami krwiodawstwa wśród słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego i kursów specjalistycznych. To musiało się udać!

Grupa umundurowanych policjantów w tle siedzących na krzesłach i wypełniających formularze. Przed nimi pudełko z logo Szkoły Policji w Pile z zawartością broszur informacyjnych w kolorze czerwonym i napisem Dziękujemy Honorowym Dawcom Krwi

Zbiórka przeprowadzona została wspólnie z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. W jej trakcie młodzi policjanci zebrali dodatkowo słodycze, które w najbliższym czasie trafią do najmłodszych pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica.

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie!

WP

• Umundurowani policjantka i policjant siedzący na fotelach z podłączoną aparaturą do pobierania krwi.
  • Umundurowana policjantka siedząca na fotelu z aparaturą do pobierania krwi.
  • Umundurowany policjant oraz kobieta w lekarskim fartuchu siedzący przy stole rejestracyjnym dawców krwi.
  • Umundurowani policjanci siedzący przy stole podczas rejestracji jako honorowi dawcy krwi.
  • Mężczyzna w białej koszuli dokonujący pomiaru ciśnienia tętniczego umundurowanemu policjantowi.
  • Fiolki z zawartością pobranej krwi w ramach akcji krwiodawstwa.