Rozpoczęcie kursu specjalistycznego

Dla kilkudziesięciu policjantów służby kryminalnej rozpoczął się czas doskonalenia zawodowego.

Uroczyste rozpoczęcie kursu specjalistycznego dla policjantów wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze na auli Szkoły Policji w Pile. Na zdjęciu umundurowani policjanci – widok z tyłu.

W poniedziałek, w auli Szkoły, miała miejsce uroczysta inauguracja kursu specjalistycznego dla policjantów wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze. Na szkolenie skierowani zostali policjanci, którzy w jednostkach terenowych wykonują takie czynności, a ich wiedza
i umiejętności wymagają uzupełnienia.

Podczas 59 dni szkoleniowych, policjanci będą wzbogacali wiedzę i umiejętności w zakresie postępowań przygotowawczych, pracy operacyjnej, procesu wykrywczego, wyszkolenia strzeleckiego,  zatrzymania niebezpiecznego przestępcy oraz pierwszej pomocy.

Poczet sztandarowy opuszczający aulę Szkoły Policji w Pile podczas uroczystego rozpoczęcia kursu specjalistycznego dla policjantów wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze

W uroczystości uczestniczyli: odpowiedzialny za pion dydaktyczny Zastępca Komendanta Szkoły insp. Ryszard Jakubowski, kierujący komórkami dydaktycznymi oraz członkowie zespołów pedagogicznych.

WP