DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE POLICJI W PILE

W imieniu Pani Komendant Szkoły Policji insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły Policji w Pile, który zaplanowano na dzień 3 maja br. o godz. 12:00 oraz 15:00.

Jeżeli nie masz planów na majowy weekend i nie wiesz jak spędzić czas w dniu 3 maja - mamy dla Ciebie plan!

Chcąc przybliżyć mieszkańcom Piły i okolic zmiany jakie kryje za sobą przywrócona do pierwotnego wyglądu elewacja Szkoły oraz zapoznać ich z tym, co na co dzień skrywają blisko 100-letnie mury budynku, z przyjemnością informujemy, że w dniu 3 maja br. Szkoła Policji w Pile otwiera szeroko swoje drzwi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z historią Szkoły, zwiedzenia sal dydaktycznych i innych pomieszczeń służących tysiącom przybywających do Piły policjantom, którzy właśnie tu wzbogacają swoją wiedzę i umiejętności zawodowe.

Plakat kolorowy, napis „Poznaj Szkołę Policji w Pile”, na plakacie zdjęcia budynku szkoły, policyjnych kontr terrorystów, kompleksu sportowego Szkoły Policji w Pile.

Do zobaczenia!!!