Święta Bożego Narodzenia, czyli czas dzielenia się z innymi

Coroczną, świąteczną tradycją już jest, że nasza Szkoła przy wsparciu samorządu słuchaczy organizuje akcje charytatywne niosąc pomoc najbardziej potrzebującym. Okazując serce dajemy świadectwo, że w życiu najwięcej zyskujemy obdarowując innych.

Święta to czas, w którym większość z nas odczuwa potrzebę dzielenia się, a każdy nawet najmniejszy gest się liczy, bo daje radość innym. Dlatego funkcjonariusze, pracownicy oraz słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego włączyli się w akcje wsparcia przekazując przygotowane paczki do pilskiego Hospicjum oraz na Oddział Dziecięcy Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Słuchacze Szkoły Policji w Pile z prezentami na tle choinki w budynku SP Piła.

Przeprowadzona w Szkole przedświąteczna koleżeńska zbiórka umożliwiła przekazanie najmłodszym pacjentom Oddziału Dziecięcego prezentów, w których znalazły się gry, zabawki, puzzle, artykuły papiernicze oraz pluszaki i słodkie niespodzianki. Do pilskiego Hospicjum trafiło natomiast ponad 40 sztuk prześcieradeł, bezdotykowe termometry oraz środki i artykuły pielęgnacyjne dla pacjentów.

Bardzo cieszymy się, że wszystkie paczki trafiły do potrzebujących jeszcze przed Świętami. Może dzięki temu będzie to czas, w którym troski odsunięte na bok, będą zastąpione radością i wiarą w lepszy czas.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze akcje!

 

WP/MP

 

  • Przedstawiciele Szkoły Policji w Pile z upominkami na oddziale dziecięcym Szpitala Specjalistycznego w Pile.
  • Przedstawiciele Szkoły Policji w Pile z upominkami w pilskim hospicjum.
  • Upominki złożone pod choinką.
Powrót na górę strony