Oddaliśmy hołd zmarłemu Koledze

W dniu 7 maja br. w samo południe, dokładnie w chwili, gdy w oddalonym o 400 kilometrów Raciborzu rozpoczynała się ceremonia pogrzebowa tragicznie zmarłego funkcjonariusza tamtejszej Komendy Powiatowej Policji, młodszego aspiranta Michała Kędzierskiego, kilkudziesięciu policjantów kadry i słuchaczy Szkoły Policji w Pile zgromadziło się na placu apelowym, aby minutą ciszy i przy dźwięku syren z radiowozów, oddać hołd swojemu Koledze.

Temu szczególnemu wydarzeniu, które nacechowane było wielkim smutkiem i bólem z powodu śmierci wieloletniego i doświadczonego Kolegi, który do końca pozostał wierny słowom roty przysięgi, towarzyszyła również atmosfera silnej więzi i utożsamienia się z formacją stojącą na straży porządku publicznego, jaką jest Policja.

 

(WP/W. Hałuja)

  • Umundurowani policjanci stojący w szyku na placu apelowym Szkoły policji w Pile. Po środku stoi oznakowany radiowóz.
  • Umundurowani policjanci stojący w dwuszeregu na placu apelowym Szkoły Policji w Pile.
  • Policyjny radiowóz oznakowany, w tle stoją umundurowani policjanci w szyku.
  • Umundurowani policjanci stojący w szyku na placu apelowym. Na środku placu stoją dwa oznakowane radiowozy.
  • Dwa oznakowane policyjne radiowozy, w tle stoją umundurowani policjanci.
  • Umundurowani policjanci stojący w szyku.
Powrót na górę strony