Oddaliśmy hołd zmarłemu Koledze

W dniu 7 maja br. w samo południe, dokładnie w chwili, gdy w oddalonym o 400 kilometrów Raciborzu rozpoczynała się ceremonia pogrzebowa tragicznie zmarłego funkcjonariusza tamtejszej Komendy Powiatowej Policji, młodszego aspiranta Michała Kędzierskiego, kilkudziesięciu policjantów kadry i słuchaczy Szkoły Policji w Pile zgromadziło się na placu apelowym, aby minutą ciszy i przy dźwięku syren z radiowozów, oddać hołd swojemu Koledze.

Temu szczególnemu wydarzeniu, które nacechowane było wielkim smutkiem i bólem z powodu śmierci wieloletniego i doświadczonego Kolegi, który do końca pozostał wierny słowom roty przysięgi, towarzyszyła również atmosfera silnej więzi i utożsamienia się z formacją stojącą na straży porządku publicznego, jaką jest Policja.

 

(WP/W. Hałuja)

Powrót na górę strony