Magiczny Dzień Kobiet - 2020 - Szkoła Policji w Pile

Magiczny Dzień Kobiet

Każdego roku 8. marca to dzień okazania wdzięczności i wyrażenia szacunku dla kobiet. Dlatego w pilskiej Szkole z tej okazji zostało zorganizowane wyjątkowe spotkanie.

Uroczystość Międzynarodowego Dnia Kobiet rozpoczęła się od wręczenia wszystkim paniom kwiatów i przekazania im wspaniałych życzeń. Nie obyło się bez specjalnych atrakcji. Nasze panie były świadkiem magicznego występu iluzjonisty – Wojciecha Mierzwickiego. Młody „magik” – jak sam siebie określał, zaprezentował efektowne pokazy, które wzbudziły zaskoczenie i pozostawiły wyjątkowe wspomnienia. Zagrał również zespół Avans Blues, który wystąpił ze specjalnie przygotowanym na tę uroczystość repertuarem. Tradycją stało się już,  że tworzą go słuchacze odbywający szkolenia w naszej Szkole.

Uroczystość odbyła się dzięki ogromnemu zaangażowaniu męskiej części kadry kierowniczej oraz wsparciu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Szkole Policji w Pile.

 

WP/Magdalena Pałys

 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Kobiet