Nominacja dla Szkoły Policji w Pile! - 2020 - Szkoła Policji w Pile

Nominacja dla Szkoły Policji w Pile!

Policyjna pilska Szkoła znalazła się na liście nominowanych do Syriuszy – dorocznej nagrody przyznawanej przez prezydenta miasta Piły Pana dr Piotra Głowskiego.

Nominację w kategorii Wydarzenie Roku otrzymaliśmy w związku z ukończeniem rozbudowy naszej Szkoły – nowo wybudowanego budynku zamieszkania zbiorowego. Warto wspomnieć, że pierwsze prace budowlane akademika ruszyły we wrześniu 2017 roku. Budowa zrealizowana została w ramach „Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa w latach 2017-2020”. W nowym gmachu umiejscowiono łącznie 125 pomieszczeń o wysokim standardzie służących celom mieszkalnym oraz dydaktycznym dla ponad 450 osób. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku akademika wynosi niemalże 6000 m2.

Uroczysta gala odbędzie się w najbliższą sobotę w Regionalnym Centrum Kultury w Pile, na której reprezentować pilską Szkołę będzie Pani Komendant insp. Beata Różniak-Krzeszewska.

 

WP/ Magdalena Pałys

 

 

 

 

 

  • Szkoła Policji w Pile
  • Szkoła Policji w Pile
  • Szkoła Policji w Pile