Pożegnania nadszedł czas... - 2020 - Szkoła Policji w Pile

Pożegnania nadszedł czas...

Z całą pewnością uroczystość, która została zorganizowana w piątkowe popołudnie wpisze się do najbardziej wzruszających w historii Szkoły.

W życiu najtrudniejsze są pożegnania. Przekonać się o tym mogło dziewięcioro funkcjonariuszy, którzy po wieloletniej, wzorowej służbie, pożegnali się z policyjnym mundurem. Na uroczystości jako pierwsza głos zabrała Pani Komendant Szkoły Policji w Pile, insp. Beata Różniak-Krzeszewska, która złożyła na ręce odchodzących ze służby serdeczne podziękowania za włożony trud oraz zaangażowanie. To wyjątkowe spotkanie było także okazją – oprócz wyrażenia wdzięczności za dotychczasowe poświęcenie – do podsumowania i wspomnienia lat spędzonych w Szkole. Nie obyło się bez łez wzruszenia…

Wyrazy uznania za wyróżniającą się służbę i dobrą współpracę oraz życzenia pomyślności na emeryturze złożyła Pani Komendant Szkoły wraz z zastępcami, a także kierujący komórkami organizacyjnymi Szkoły, koledzy i koleżanki oraz przedstawiciele NSZZ Policjantów. Odchodzących z Policji żegnali również rozpoczynający swoją przygodę ze służbą słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego, umilając spotkanie udanym występem zespołu wokalno–instrumentalnego Avans Blues.

 

WP/ Magdalena Pałys

 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...
 • Pożegnania nadszedł czas...