Nowy rok - nowy "dochodzeniowcy" - 2020 - Szkoła Policji w Pile

Nowy rok - nowy "dochodzeniowcy"

Wczoraj, w auli Szkoły odbyło się, pierwsze w tym roku, zakończenie kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności dochodzeniowo-śledcze.

Czterdziestu absolwentów szkolenia z całej Polski, po trwającej ponad trzy miesiące intensywnej pracy, zostało wyposażonych w odpowiednie kompetencje zawodowe. Czas, który spędzili w pilskiej szkole dało im szansę na zdobycie właściwej wiedzy z zakresu prawa karnego i procesowego, prowadzenia czynności wykrywczych, wypracowania umiejętności w zakresie wykonywania i dokumentowania czynności procesowych, udzielania pomocy przedmedycznej, a także prawidłowego korzystania ze służbowej broni palnej.

W uroczystym zakończeniu uczestniczył Zastępca Komendanta mł. insp. Michał Kominowski, kadra kierownicza oraz dydaktyczna Szkoły.

 

WP/M.Pałys

  • nowy rok - nowy "dochodzeniowcy"
  • nowy rok - nowy "dochodzeniowcy"
  • nowy rok - nowy "dochodzeniowcy"
  • nowy rok - nowy "dochodzeniowcy"
  • nowy rok - nowy "dochodzeniowcy"
  • nowy rok - nowy "dochodzeniowcy"