Styczniowa kropla krwi - 2020 - Szkoła Policji w Pile

Styczniowa kropla krwi

Krwiodawcy swoją postawą dają kolejny dowód ofiarności – czynią to anonimowo nie znając tych którym ratują życie. Zwłaszcza w dzisiejszych, skomercjalizowanych czasach jest to postawa godna podziwu i naśladowania.

W miniony piątek, po raz pierwszy w tym roku samorząd Szkolny, w porozumieniu z Wojskowym Centrum Krwiolecznictwa i  Krwiodawstwa z Bydgoszczy, zorganizował zbiórkę krwi. Łącznie 44 słuchaczy oddało prawie 19 litrów krwi. W trakcie akcji słuchacze zebrali czekolady, które w najbliższym czasie zostaną przekazane do placówek zajmujących się osobami niepełnosprawnymi. Warto również podkreślić, że w ubiegłym roku, nasi wolontariusze oddali 100 litrów krwi na 100. rocznicę powstania Policji Państwowej.

Dziękujemy serdecznie wszystkim krwiodawcą, którzy podzielili się cząstką siebie oraz samorządowi słuchaczy za organizację.

 

WOSiD/W.Thiel

  • Styczniowa kropla krwi
  • Styczniowa kropla krwi
  • Styczniowa kropla krwi
  • Styczniowa kropla krwi
  • Styczniowa kropla krwi
  • Styczniowa kropla krwi