Uroczystość ślubowania z udziałem naszego przedstawiciela - 2020 - Szkoła Policji w Pile

Uroczystość ślubowania z udziałem naszego przedstawiciela

W Zespole Szkół przy Teatralnej w Pile, odbyło się ślubowanie kadetów klas mundurowych policyjnych i wojskowych. Nie zabrakło tam naszej Szkoły.

W uroczystości uczestniczył, reprezentujący Panią Komendant Szkoły insp. Beatę Różniak-Krzeszewską, p.o. Naczelnik Wydziału Prezydialnego podinsp. Leszek Koźmiński. Podczas uroczystości, oprócz ślubowania, które złożyli uczniowie pierwszego rocznika klas mundurowych policyjnych i wojskowych, odbyło się mianowanie na wyższe stopnie kadetów klas programowo wyższych z klas o profilu policyjnym.

Uczniowie, którzy w ubiegłych latach wyróżniali się pracą społeczną i prewencyjną zostali również wyróżnieni przez Panią Komendant Szkoły. Osiemnastu kadetów otrzymało okolicznościowe upominki.

Mija już 14 lat, gdy pilska Szkoła wspiera klasy o profilu policyjnym. Tradycją stały się ich wizyty w murach naszej Szkoły oraz uczestnictwo w corocznym Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych. W tym roku, w kwietniu, odbędzie się jego 12. edycja na którą serdecznie zapraszamy!

 

WP/ Magdalena Pałys

  • Uroczystość ślubowania z udziałem naszego przedstawiciela
  • Uroczystość ślubowania z udziałem naszego przedstawiciela
  • Uroczystość ślubowania z udziałem naszego przedstawiciela
  • Uroczystość ślubowania z udziałem naszego przedstawiciela
  • Uroczystość ślubowania z udziałem naszego przedstawiciela
  • Uroczystość ślubowania z udziałem naszego przedstawiciela