Policjanci w schronisku dla zwierząt - 2020 - Szkoła Policji w Pile

Policjanci w schronisku dla zwierząt

Przedstawiciele naszej Szkoły, w ramach wolontariatu, odwiedzili Schronisko dla Zwierząt „Miluszków” w Pile.

Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego, wspólnie z dowódcą kompanii, nadkom. Wojciechem Kurem oraz st. asp. Tomaszem Andrzejewskim, młodszym wykładowcą Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych udali się do schroniska dla zwierząt ,,Miluszków” na Leszkowie. Była to już kolejna wizyta w tym miejscu naszych kolegów. Podczas pobytu pracownicy schroniska zapoznali słuchaczy z zasadami oraz warunkami funkcjonowania placówki. Celem nadrzędnym wizyty było jednak wyprowadzenie psów na spacer poza obiekt i przekazanie na rzecz schroniska ,,psich smakołyków”. Z uwagi na charakter placówki, zwierzęta na co dzień żyją w kojcach, niektóre od długiego czasu. Każdy spacer sprawia im ogromną radość, co też zwierzęta okazują wszystkim wyprowadzającym je wolontariuszom. Zachęcamy wszystkich chętnych do odwiedzania schroniska. Być może któreś skrzywdzone zwierzę znajdzie nowego właściciela, którego bezgranicznie pokocha.

W.Kur/M.Pałys

  • Policjanci w schronisku dla zwierząt
  • Policjanci w schronisku dla zwierząt
  • Policjanci w schronisku dla zwierząt