Wigilijna wizyta w szpitalu

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Kierując się słowami Jana Pawła II, funkcjonariusze Szkoły Policji w Pile, Komendy Powiatowej Policji w Pile, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile, w czerwcu bieżącego roku, na pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka, przeprowadzili zbiórkę zabawek pod hasłem „Przekaż pluszaka dla Dzieciaka”.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to doskonały moment na przekazanie zabawek młodym pacjentom z oddziału dziecięcego pilskiego szpitala. W czwartkowe południe policyjni i strażaccy wolontariusze gościli w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Zaskoczone taką miłą niespodzianką, dzieci nie kryły radości, bardzo cieszyły się z otrzymanych prezentów. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia oraz samych radosnych chwil i codziennego uśmiechu.

SP/Sebastian Wegner 
 

Powrót na górę strony