Świąteczna choinka - 2018 - Szkoła Policji w Pile

Świąteczna choinka

Pięknie przystrojona i rozświetlona choinka to nieodłączny symbol Bożego Narodzenia. W tym przedświątecznym okresie przepiękna jodła przybrana ozdobami wykonanymi przez dzieci z Przedszkola Publicznego nr 12 w Pile ozdobiła dzisiaj hol naszej Szkoły.

Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Zdrojowa Góra, czterometrowa choinka stanęła w holu pilskiej Szkoły Policji. Dodatkowo, 11 grudnia choinkę przyozdobiły łańcuchy oraz inne ozdoby wykonane przez przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 12 w Pile. Przygotowane przez dzieci i pięknie zapakowane dekoracje zostały przekazane na ręce policjantów w poniedziałkowe przedpołudnie podczas wizyty w przedszkolu. Następnie dzieci z grupy „Zajączki”, wraz z opiekunkami, w asyście podinsp. Jacka Słońskiego, kierownika Sekcji Prezydialnej, przybyły do Szkoły Policji. Przedszkolaki z entuzjazmem ozdabiały bożonarodzeniowe drzewko, które cieszy teraz wszystkich przebywających tu swoją urodą.

Na zakończenie pobytu dzieci w Szkole, insp. Beata Różniak-Krzeszewska, komendant Szkoły, wyraziła swoje podziękowanie wszystkim przedszkolakom oraz ofiarowała im upominki w postaci świątecznie udekorowanych lizaków.

 

Paulina Politowska