Zakończenie szkolenia podstawowego II/18 - 2018 - Szkoła Policji w Pile

Zakończenie szkolenia podstawowego II/18

Dobiegła końca kolejna edycja szkolenia zawodowego podstawowego. 26 października 99 funkcjonariuszy z pięciu garnizonów, po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego, otrzymało z rąk Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej świadectwa ukończenia.


Po blisko siedmiu miesiącach nauki, bogatsi o nowe umiejętności, powracają do swoich macierzystych jednostek, gdzie rozpocznie się ich dalsza służba. Ta liczna grupa policjantów kończąca pierwszy, a zarazem jeden z wielu, etap swojej nauki, zasługuje na szczególne wyróżnienie z uwagi na wzorową postawę zaprezentowaną podczas całego pobytu w pilskiej Szkole Policji, w tym duży wkład w organizację wielu imprez sportowych i akcji o charakterze charytatywnym.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas wykonywania trudnego i odpowiedzialnego zawodu policjanta.

SP/Sebastian Wegner