Jesienna Biesiada i Piknik Bezpieczeństwa w Pile - 2018 - Szkoła Policji w Pile

Jesienna Biesiada i Piknik Bezpieczeństwa w Pile

W połowie października na stadionie przy ul. Okrzei w Pile odbyła się Biesiada Pokoleniowa oraz Piknik Bezpieczeństwa, których organizatorami były: Komenda Powiatowa Policji w Pile oraz Starostwo Powiatowe w Pile.

W wydarzeniu tym uczestniczyli także wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Pile: asp. szt. Małgorzata Krzyżan oraz asp. szt. Radosław Grześkowiak, którzy zaprezentowali możliwości szkolenia policjantów w zakresie techniki kryminalistycznej. Policjanci odpowiadali na pytania związane z metodami ujawniania oraz zabezpieczania śladów na miejscu zdarzenia.  Ponadto mieszkańcy powiatu pilskiego mogli z bliska przyjrzeć się policyjnym radiowozom, umundurowaniu oraz urządzeniom, które policjanci wykorzystują w codziennej służbie.


ZSK/Sebastian Wegner